Kirikumuusikute konverents 2019

18. – 19. oktoobril 2019  Viimsis.

 

Kirikumuusikute konverents 2019 toimub 18.-19. oktoobril Viimsis. Majutus, konverentsi ettekanded ja töötoad on Viimsi spas, oreliga seonduv ja lõppkontsert on Viimsi kirikus.

Esimene konverentsipäev algab kell 14.30 ja on pühendatud tervisele: kuuleme loengut läbipõlemisest kirikutöös ja kuidas seda ära hoida; tippsportlaste füsioterapeut Svea Miller annab nõu lihaskonna probleemide osas („käe ülemängimine“, seljaprobleemid, õlavööde jm). Töötubades saame end liigutada ja võimelda ning õhtul vaatame üheskoos filmi „Oreliga“ (rež. Kalle Kadakas, Kanada). Filmis räägivad orelist ja mängivad Toronto Vana Andrese kiriku orelil erinevate põlvkondade muusikud, mh Roman Toi, Ene Salumäe, Aaro Tetsmann, Lembit Avesson jt.

 

Laupäeval saavad organistid tutvuda Viimsi oreliga ning seda mängida, koorijuhtidele tutvustab Heli Jürgenson Viljandi 2020 vaimuliku laulupeo uudisteoseid ja nüansse nende õpetamisel. Lõppkontserdil esitavad valitud laule Viljandi 2020 laulupeo repertuaarist Tallinna Toomkoor, Viimsi kammerkoor ja teised koorid. Konverents lõpeb orienteeruvalt kell 16.

 

Osavõtumaks eelregistreerimisel kuni 1. juunini on soodushinnaga 45.- eurot (2 päeva), alates 2. juunist 50.- eurot. Soovi korral on võimalik osaleda ka ainult laupäeval (ilma majutuseta), siis on hind 25.- Tasuda saab arve alusel. Arve tasumise osas soovitame pöörduda oma koguduste/praostkondade poole.

 

Konverentsi täispaketi hinna sisse kuulub: kogu konverentsi programm, ööbimine kaheses toas,  rikkalik hommikusöök, hommikumantli kasutus, ujula ja jõusaali, spaa- ja saunakeskuse ning lastekeskuse piiramatu külastus nende lahtiolekuaegadel, WIFI kasutamine, parkimine vabade kohtade olemasolul, hommikuvõimlemine, Fysiobalance treening ja kepikõnd vastavalt treeningplaanile. Lõuna- ja õhtusöögi buffet valikus on 2 suppi, rikkalik salativalik, soe köögiviljaroog, 2-3 pearooga, dessert, kohv, tee, kakao, vesi.

 

Laupäevase paketi hinna sisse kuuluvad laupäevased konverentsi tegevused ja lõunasöök (buffet).

 

Registreerida saab siit.

https://www.eelk.ee/km_konverents/

 

Info ja küsimused

kirikumuusikaliit@gmail.com või tel. 55902059.

 

 

Lugupidamisega

Tuuliki Jürjo