KONTSERDISARI „MU SÜDA, ÄRKA ÜLES“

12. aprillil kell 18 Rakvere Kolmainu kirikus SINU KAITSE ALLA. Duett “Klassika”: Tatjana Drobõševa – sopran, Izida Galimova – mezzosopran, Tuuliki Jürjo – orel. Kavas: Bach, Telemann, Saint-Saens, Mendelssohn, Faure jt.

27. aprillil kell 13 Jõgeva kirikus KEVADRÕÕM. Oksana Sinkova – flööt, Kadri Ploompuu – orel.

11. mail kell 18 Kose kirikus SULLE OLGU KIITUS JA TÄNU. Tallinna Kaarli kiriku kontsertkoor, dirigent Pärtel Toompere, orelil Piret Aidulo.

18. mail kell 13 Kambja kirikus ÜLEVAL TAEVAS ON RAHU. Aleksander Arder – tenor, Ott Indermitte – bariton, Piret Aidulo – orel.

18. mail kell 18 Narva Aleksandri kirikus SUVINE PASTORAAL. Natalja Viiksaar – flööt, Svetlana Kekiševa – orel.

24. mail kell 22 Järva-Jaani kirikus PIDULIK JA ROMANTILINE. Priit Rusalepp – trompet, Külli Erikson – orel.

25. mail kell 19 Keila kirikus SULLE OLGU KIITUS JA TÄNU. Tallinna Kaarli kiriku kontsertkoor, dirigent Pärtel Toompere, orelil Piret Aidulo.

1.juunil kell 14 Taagepera kirikus TÕSTA TÄNUKS PALVEKÄED. Tallinna Jaani koguduse naiskoor, dirigent Aivi Otsnik.

1.juunil kell 15 Puhja kirikus HÜMN LOOJALE. Oksana Sinkova – flööt, Kadri Ploompuu – orel.

2. juunil kell 13 Nissi kirikus MINU SÜDA, RÕÕMUSTELE. Tallinna Kaarli koguduse noorteansambel, dirigent Maarian Lend.

2. juunil kell 17 Kõpu kirikus TÕSTA TÄNUKS PALVEKÄED. Tallinna Jaani koguduse naiskoor, dirigent Aivi Otsnik.

2. juunil kell 18 Ambla kirikus MINU SÜDA, RÕÕMUSTELE. Tallinna Kaarli koguduse noorteansambel, dirigent Maarian Lend.

9. juunil kell 12.30 Vändra kirikus KUMMARDUS LAULURAAMATULE. Ansambel “Stella caeli”, orelil Anneli Klaus.

9. juunil kell 15 Käsmu kirikus VALGEL ÖÖL. Tatjana Timofejeva – sopran, Maris lend – flööt, orel.

9. juunil kell 17 Vigala kirikus KUMMARDUS LAULURAAMATULE. Ansambel “Stella caeli”, orelil Anneli Klaus.

28. juunil kell 18 Hanila kirikus ÕHTUPALVED. Ludmilla Kõrts – sopran, Kadri Ploompuu – orel.

29. juunil kell 17 Kullamaa kirikus VALGEL ÖÖL. Tatjana Timofejeva – sopran, Maris Lend – flööt, orel.

29. juunil kell 19 Noarootsi kirikus OLE TERVITET, MAARJA. Kristi Veeber – sopran, Maila Plooman – metsosopran, Ott Indermitte – bariton, Liis-Helena Väljamäe – viiul, Hille Poroson – orel.

30. juunil kell 15.30 Randvere kirikus OLE TERVITET, MAARJA. Kristi Veeber – sopran, Maila Plooman – metsosopran, Ott Indermitte – bariton, Liis-Helena Väljamäe – viiul, Hille Poroson – orel.

2. juulil kell 16 Türi kirikus MUUSIKAT HINGELE. Külli Erikson – orel.

12. juulil kell 19 Kihelkonna kirikus TALL, KES END OHVRIKS TÕI. Kristiin Lääts – saksofon, Anna Humal – orel.

20. juulil kell 19 Harju-Madise kirikus MUUSIKAT HINGELE. Külli Erikson – orel.

3. augustil kell 18 Kodavere kirikus SINU KAITSE ALLA. Duett “Klassika”: Tatjana Drobõševa – sopran, Izida Galimova – mezzosopran, Tuuliki Jürjo – orel.

4. augustil kell 14 Paistu kirikus TALL, KES END OHVRIKS TÕI. Kristiin Lääts – saksofon, Anna Humal – orel.

15. augustil kell 19 Tartu Maarja koguduse majas SUVINE PASTORAAL. Natalja Viiksaar – flööt, Svetlana Kekiševa – orel.

18. augustil kell 18 Torma kirikus ROMANTILINE SUVEMUUSIKA ORELILE. Oreliduo Tiia Tenno ja Hille Poroson.

22. augustil kell 18 Iisaku kirikus PIDULIK JA ROMANTILINE. Priit Rusalepp – trompet, Külli Erikson – orel.

23. augustil kell 18 Karja kirikus KADUNUD KORAALIDE LUMMUSES. Ansambel “In Unison”, orelil Tuuliki Jürjo.

23. augustil kell 18 Käru kirikus ÕHTUPALVED. Ludmilla Kõrts – sopran, Kadri Ploompuu – orel.

6. septembril kell 18 Koeru kirikus KADUNUD KORAALIDE LUMMUSES. Ansambel “In Unison”, orelil Tuuliki Jürjo.

8. septembril kell 18 Suure-Jaani kirikus ROMANTILINE SUVEMUUSIKA ORELILE. Oreliduo Tiia Tenno ja Hille Poroson.